עושים את ההבדל

עושים את ההבדל                                                                                                   Making The Difference

ריצ’ארד מילקי

כל מי שעובד עם ארגונים ואנשים תמיד תוהה – האם באמת מה שעשיתי עשה את ההבדל? ממלאים דפי פליפ צ’ארט, כותבים דו”חות והמלצות, מקיימים הרבה שיחות אישיות ומפגשים, נותנים משוב ולא תמיד רואים את ההשפעה בטווח הנראה לעיין.

לפני כמעט עשרים שנה עבדתי עם הנהלת רשת ישרוטל – המטה ומנהלי המלונות. המפגש בתובל היה הפעם הראשונה שהמנהלים התכנסו ודרך התרגילים וההנחיה הם דנו בסוגיות השונות הקשורות למטה ושטח, בניית דרכי תקשורת וקידום פורום קבוע. גם צולמו כמה תמונות מרשימות של ההנהלה בפעולה. בעקבות סדנא זאת באו אלינו כל הנהלות המלונות וקיימו סדנאות עבודת צוות בתובל. זאת היתה הצלחה גדולה עבורנו בתחילת דרכנו אך ההפתעה האמתית הגיעה הרבה אחר כך…

Forum Tuval 2017

לאחרונה הנחיתי הדגמה בכנס סמנכ”לי כספים של “פורום CFO” שהתקיים השנה בגליל. אחד המשתתפים היה מנהל בכיר ברשת ישרוטל ובהתרגשות רבה רצה לחלוק איתי את מה שהתחולל ברשת מאז 1998. הוא סיפר שפורום המנהלים הפך למוסד קבוע ברשת וששמו נשאר עד היום…”פורום תובל”. התרגשתי מאוד לראות קבוצת הוואטסאפ “פורום תובל” שעדיין חי ובועט ומפתח את דרכו.

וזה כל הסיפור. הסיפוק האמתי שלי בא כשנתקלים שוב בארגון כעבור זמן רב והמנהל או העובד מספר מיוזמתו על ההשפעה של עבודתנו. נשאר רק לאחל לפורום תובל של ישרוטל אריכות ימים!

Advertisements

2 thoughts on “עושים את ההבדל

  1. Pingback: Making The Difference | mileckiblog

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s